Logilink Dual Monitor Stand BP0099 Desk Mount, 17-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0099
- Saadavus: 5
-
33€
Logilink Dual Monitor Stand BP0099 Desk Mount, 17-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 430.00 mm |
| Brutokaal | 4.38 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 90.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 295.00 mm |
| Funktsioonid | Tilt, swivel, level adjustment, rotate |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaldenurk | -45/45 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 390 mm |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Netokaal | 3.90 kg |
| Paber/Papp | 400.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Plastik (ilma PET-ita) | 80.00 g |
| Pöördenurk | -90/90 |
| Producer product family | Dual Monitor Stand |
| Producer product name | BP0099 |
| Rotatsioon | -180/180 |
| Screen size compatibility | 17-32 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.48 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| WEEE maks | No |
Sildid: logilink dual monitor stand bp0099 desk mount, 17-32, maximum weight capacity 8 kg, black, bp0099, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



